Naar de inhoud
Cascadyas
EN

Japan Japan Waterval

Nunobiki Falls

Op de Ikuta River.

Wanneer gaan

Odaki, from the Nunobiki Falls
Laitr Keiows · CC BY-SA 3.0

In cijfers.

0,31m³/s

Gemiddeld debiet

schatting

Jun–Jul
Sep–Okt

Beste maanden

167m

Hoogte boven zee

Het water van Nunobiki Falls, maand na maand

Hij buldert van juni tot oktober.

De volste maanden: van juni tot oktober.

  1. 0,2 m³/sJan
  2. 0,2 m³/sFeb
  3. 0,3 m³/sMrt
  4. 0,3 m³/sApr
  5. 0,3 m³/sMei
  6. 0,4 m³/sJun
  7. 0,5 m³/sJul
  8. 0,4 m³/sAug
  9. 0,4 m³/sSep
  10. 0,4 m³/sOkt
  11. 0,3 m³/sNov
  12. 0,3 m³/sDec
veel water beste maanden

Van ongeveer 0,23 m³/s in de laagste maand tot 0,45 m³/s in de hoogste. Beste maanden, met veel water en aangename dagen: van juni tot juli en van september tot oktober.

Schatting: het verloop komt van regen, smeltwater en verdamping (NASA POWER, 1991–2020); de hoeveelheden van het riviermodel van HydroATLAS (WaterGAP, 1971–2000). Stuwdammen stroomopwaarts kunnen het echte debiet veranderen.

Japan

Nunobiki Falls is een waterval aan de Ikuta River (Japan).

Meer op Wikipedia

Hoe er te komen.

  • Kobedichtstbijzijnde plaats · 2,3 km in vogelvlucht
  • Parkeren op 1.520 mdichtstbijzijnde in OpenStreetMap, in vogelvlucht
  • Kobe Airport (UKB)dichtstbijzijnde luchthaven met lijnvluchten · 9 km hemelsbreedAutohuur op luchthaven KIX (Osaka)Discover Cars · Affiliatelink
  • Van juni tot juli en van september tot oktoberbeste maanden (schatting)

Plan uw bezoek

Overnachten, ontdekken en er komen

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als u via die links boekt, kunnen wij een commissie ontvangen, zonder extra kosten voor u. Dat verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Gezien vanuit de lucht.

8 × 8 km wolkenvrij satellietbeeld, met wat OpenStreetMap rond de waterval kent.

Nunobiki Falls van bovenaf (Sentinel-2) N 2 km

Sentinel-2 cloudless 2016 (EOX, CC BY 4.0), 8 × 8 km, noorden boven. Punten © OpenStreetMap contributors.

De 生田川 door de waterval
0 m100 m200 mNunobiki Falls-0.5 km0+0.5 km+1 km+1.5 km← stroomopwaartsstroomafwaarts →

De lijn volgt de rivier zoals in OpenStreetMap; hoogtes uit het 30 m-Copernicusmodel, dat smalle vallen afvlakt — de gepubliceerde hoogte staat bovenaan.

Rond de waterval daalt de rivier 202 m over 2,3 km.

Wat er rondom is.

  • 18uitkijkpuntenヴィーナスブリッジ, みはらし展望台, テラス en nog 15
  • —gemarkeerde wandelroutes
  • 200parkeerplaatsen
  • —zwemplekken
  • 12picknickplekken
  • 37toiletten
  • 150infoborden en bezoekerscentra
  • 24bushaltes binnen 1 km
  • 4andere benoemde watervallen binnen 4 km布引夫婦滝, 五本松隠れ滝, 布引雌滝 en nog 1
  • —grotten
  • 1campings
  • 88hotels en accommodaties binnen 6 kmダイワロイネットホテル, 花ホテル, ANA クラウンプラザ神戸 en nog 85
  • 1.103restaurants en cafés binnen 3 km

Geteld in OpenStreetMap, de kaart die iedereen kan bewerken, tot 2 km rond de waterval (tenzij vermeld). Een laag getal kan ook betekenen dat nog niemand het in kaart bracht. © OpenStreetMap contributors (ODbL).

Plaatsen in de buurt

  • Kobe2,3 km in vogelvlucht
  • Ashiya10 km in vogelvlucht
  • Nishinomiya13 km in vogelvlucht
  • Takarazuka18 km in vogelvlucht
  • Akashi18 km in vogelvlucht
  • Sandachō20 km in vogelvlucht
  • Amagasaki20 km in vogelvlucht
  • Itami21 km in vogelvlucht

Weer

Het weer, maand na maand.

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Middag °C8912172124282926211611
Nacht °C44610141823242116116
Regen & sneeuw (mm)56711011121381902041481941598072
Natte dagen88111111151514141188
Zon u/dag3,84,35,36,06,24,85,36,65,14,74,43,8
Sneeuw op de grond (cm)551000000002

Gemiddelden 1991–2020 (NASA POWER) voor een cel van ongeveer 55 km, temperaturen omgerekend naar de hoogte van de waterval (167 m) met −6,5 °C per 1.000 m. Geen voorspelling.

Foto's

Door de ogen van bezoekers.

Nunobiki Falls Kobe 2026 dllu
Daniel Lu ( User:dllu ) · CC BY-SA 4.0
121208 Kobe-Nunobiki ropeway Kobe Hyogo pref Japan01s3
663highland · CC BY 2.5
121208 Kobe-Nunobiki ropeway Kobe Hyogo pref Japan04s3
663highland · CC BY 2.5

Recente jaren

Natte en droge jaren

Regen per maand als percentage van het gemiddelde 1991–2020. Een seizoen boven 100 % betekent meestal een vollere waterval.

JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
2020142%85%93%125%78%116%212%16%97%143%68%47%
2021154%72%133%130%159%68%98%259%109%40%130%98%
202246%42%97%103%82%51%83%79%107%58%113%41%
202389%46%89%191%239%218%55%192%57%41%133%40%
202465%152%165%138%174%144%95%113%56%115%189%18%
202551%43%106%72%186%129%89%81%100%102%66%95%

130% natter dan normaal 70% droger dan normaal

Vergelijk met de watervallen in de buurt.

Nunobiki Falls

Japan

  • —Hoogte
  • 0,31 m³/sGemiddeld debiet
  • Jun–Jul, Sep–OktBeste maanden

Minoh Falls

Japan

  • —Hoogte
  • 0,55 m³/sGemiddeld debiet
  • Jun–Jul, Sep–OktBeste maanden

Bekijk de gids

Nachi Falls

Japan

  • 133 mHoogte
  • 0,38 m³/sGemiddeld debiet
  • Jun–Jul, Sep–OktBeste maanden

Bekijk de gids

Amagoi Falls

Japan

  • 45 mHoogte
  • —Gemiddeld debiet
  • Jul–OktBeste maanden

Bekijk de gids

Over deze cijfers

Namen, hoogte, breedte, rivierWikidata (Q3695449) · CC0
Debiet en stroomgebiedHydroATLAS / RiverATLAS v1.0 (Linke et al. 2019) · CC BY 4.0
KlimaatNASA POWER, 1991–2020
Reliëf, rivierprofiel, 3D-modelCopernicus DEM GLO-30 · © DLR e.V., © Airbus Defence and Space GmbH, Copernicus/ESA
Paden, uitkijkpunten, parkeren© OpenStreetMap contributors · ODbL
BeeldenEOX Sentinel-2 cloudless 2016 · CC BY 4.0; Wikimedia Commons

Elk cijfer is een gemiddelde, schatting of telling uit openbare data. Licenties en methoden: gegevensbronnen.

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Bezoeken meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken
watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.U bent hier
eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken