
In cijfers.
40m
Hoogte
Nov–Feb
Beste maanden
8m
Hoogte boven zee
Het water van Regendraaikolk, maand na maand
Hij buldert van november tot januari.
De volste maanden: van november tot januari.
- 88%Jan
- 48%Feb
- 44%Mrt
- 51%Apr
- 57%Mei
- 51%Jun
- 49%Jul
- 49%Aug
- 48%Sep
- 58%Okt
- 83%Nov
- 100%Dec
Beste maanden, met veel water en aangename dagen: van november tot februari.
Schatting op basis van regen, smeltwater en verdamping per maand (NASA POWER, 1991–2020) rond de waterval. Stuwdammen stroomopwaarts kunnen het echte debiet veranderen.
Grootste inpandige waterval ter wereld
Regendraaikolk is een kunstmatige waterval (Singapore). Het water valt 40 m. Hij is door mensen gemaakt, niet door de rivier alleen.
Hoe er te komen.
- Loyangdichtstbijzijnde plaats · 2,9 km in vogelvlucht
- Parkeren op 230 mdichtstbijzijnde in OpenStreetMap, in vogelvlucht
- Singapore Changi Airport (SIN)dichtstbijzijnde luchthaven met lijnvluchten · 1 km hemelsbreedAutohuur op luchthaven SIN (Singapore)Discover Cars · Affiliatelink↗
- Van november tot februaribeste maanden (schatting)
Plan uw bezoek
Overnachten, ontdekken en er komen
Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als u via die links boekt, kunnen wij een commissie ontvangen, zonder extra kosten voor u. Dat verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.
Hoe groot?
Hoe groot hij echt is.
Valhoogte volgens Wikidata. Gebouwen en persoon op dezelfde schaal.
Gezien vanuit de lucht.
8 × 8 km wolkenvrij satellietbeeld, met wat OpenStreetMap rond de waterval kent.
N
2 km
Sentinel-2 cloudless 2016 (EOX, CC BY 4.0), 8 × 8 km, noorden boven. Punten © OpenStreetMap contributors.
Wat er rondom is.
- 2uitkijkpuntenVisitors Intercom
- —gemarkeerde wandelroutes
- 17parkeerplaatsen
- —zwemplekken
- —picknickplekken
- 49toiletten
- 3infoborden en bezoekerscentra
- 10bushaltes binnen 1 km
- —andere benoemde watervallen binnen 4 km
- —grotten
- 5campingsJelutong Camp Site, Lightning Tree, Camping area G en nog 2
- 23hotels en accommodaties binnen 6 kmCameron Hotel, Cherryloft Resorts, Crowne Plaza (Changi Airport) en nog 20
- 167restaurants en cafés binnen 3 km
Geteld in OpenStreetMap, de kaart die iedereen kan bewerken, tot 2 km rond de waterval (tenzij vermeld). Een laag getal kan ook betekenen dat nog niemand het in kaart bracht. © OpenStreetMap contributors (ODbL).
Plaatsen in de buurt
- Loyang2,9 km in vogelvlucht
- Changi Village3,4 km in vogelvlucht
- Somapah3,5 km in vogelvlucht
- Kampong Loyang3,9 km in vogelvlucht
- Simei New Town4,3 km in vogelvlucht
- Tampines New Town4,6 km in vogelvlucht
- Pasir Ris New Town4,8 km in vogelvlucht
- Tampines Estate5,5 km in vogelvlucht
Weer
Het weer, maand na maand.
| Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Middag °C | 28 | 29 | 30 | 30 | 30 | 30 | 29 | 29 | 29 | 30 | 29 | 28 |
| Nacht °C | 24 | 24 | 24 | 26 | 26 | 26 | 25 | 25 | 25 | 25 | 25 | 24 |
| Regen & sneeuw (mm) | 235 | 102 | 168 | 193 | 199 | 164 | 174 | 173 | 167 | 210 | 283 | 300 |
| Natte dagen | 18 | 13 | 20 | 24 | 25 | 21 | 21 | 22 | 20 | 24 | 27 | 26 |
| Zon u/dag | 4,9 | 6,0 | 5,8 | 5,7 | 5,4 | 5,3 | 5,1 | 4,9 | 4,4 | 4,5 | 4,4 | 4,2 |
Gemiddelden 1991–2020 (NASA POWER) voor een cel van ongeveer 55 km, temperaturen omgerekend naar de hoogte van de waterval (8 m) met −6,5 °C per 1.000 m. Geen voorspelling.
Foto's
Door de ogen van bezoekers.


Recente jaren
Natte en droge jaren
Regen per maand als percentage van het gemiddelde 1991–2020. Een seizoen boven 100 % betekent meestal een vollere waterval.
| Jan | Feb | Mrt | Apr | Mei | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dec | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 41% | 112% | 44% | 107% | 117% | 174% | 144% | 97% | 147% | 84% | 121% | 89% |
| 2021 | 257% | 366% | 132% | 142% | 170% | 212% | 276% | 269% | 222% | 106% | 98% | 101% |
| 2022 | 102% | 402% | 117% | 185% | 182% | 236% | 91% | 160% | 233% | 209% | 170% | 118% |
| 2023 | 175% | 432% | 441% | 131% | 88% | 143% | 296% | 406% | 264% | 235% | 222% | 207% |
| 2024 | 263% | 459% | 475% | 127% | 352% | 157% | 165% | 177% | 221% | 192% | 138% | 107% |
| 2025 | 369% | 120% | 497% | 172% | 298% | 366% | 329% | 162% | 266% | 414% | 108% | 549% |
130% natter dan normaal 70% droger dan normaal
Vergelijk met de watervallen in de buurt.
Over deze cijfers
| Namen, hoogte, breedte, rivier | Wikidata (Q65056533) · CC0 |
|---|---|
| Klimaat | NASA POWER, 1991–2020 |
| Reliëf, rivierprofiel, 3D-model | Copernicus DEM GLO-30 · © DLR e.V., © Airbus Defence and Space GmbH, Copernicus/ESA |
| Paden, uitkijkpunten, parkeren | © OpenStreetMap contributors · ODbL |
| Beelden | EOX Sentinel-2 cloudless 2016 · CC BY 4.0; Wikimedia Commons |
Elk cijfer is een gemiddelde, schatting of telling uit openbare data. Licenties en methoden: gegevensbronnen.
De familie
Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?
Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.


